POŘAD BOHOSLUŽEB

A NEDĚLNÍ OHLÁŠKY

ve farnostech Spytihněv a Halenkovice SL - slavnost, SV - svátek, PA - památka

SP+HAPanno Maria, královno míru, oroduj za nás! • V neděli 5. května bude sbírka na pronásledované křesťany. • Neváhejte kontaktovat v naléhavých případech nejprve o. Tomáše (pomazání nemocných, pohřeb) na tel. 736 448 468.

SP Ve čtvrtek od 9:00 bude návštěva nemocných. • Májové pobožnosti budou v kostele u sochy Panny Marie ve Čt a v So po mši svaté, v Po, Út, St a Pá (pokud nebude mše svatá nejen pro děti) v 17:00. • V pátek 17. května v 16:30 bude ve Spytihněvi mše svatá nejen pro děti.

HA Májové pobožnosti budou ve středu po mši svaté namísto adorace. • Ve středu 1. a 8. května náboženství samozřejmě nebude. • Hledá se další kostelník či kostelnice.

Dřívější ohlášky: