Farní tábor 2022

29.01.2022

Zveme všechny děti od ukončené 1. třídy do ukončené 8. třídy na farní tábor, který se bude letos konat ve dnech 17. - 23. 7. 2022, na faře v Kelči.

Součástí fary je vybavená kuchyň, jídelna, klubovna, sociální zařízení, farní dvůr, hřiště a další prostory. Spát budeme na karimatkách uvnitř budovy. Kapacita bude omezená, proto doporučujeme se přihlašovat, co nejdříve.

Cena 1700,- zahrnuje: stravu, ubytování, náklady na zajištění programu. Bližší informace o platbě a dokumentech k odevzdání budou zaslány později na emailovou adresu.

Děti se mohou těšit na známé i nové vedoucí, spoustu dobrodružství, zábavy a příjemně strávený čas. Na všechny děti se moc těšíme!

Kapacita je omezená, přihlaste se co nejdříve.

Jakékoli dotazy budou zodpovězeny na tomto emailu: janikova.anezka@gmail.com nebo na tel. čísle 731 272 265.

ODKAZ NA PŘIHLÁŠKU