Farní tábor 2024

18.02.2024

Termín: 7. - 13. 7. 2024
Místo: fara Cholina (Cholina 34, 783 22 Cholina)
Hlavní vedoucí: Anežka Janíková
E-mail: janikova.anezka@gmail.com
Tábor je pro děti od ukončené první třídy (již absolvovali 1. ročník ZŠ) do 8. třídy
Omezený počet míst
Cena: 2000,- (zahrnuje: stravu, ubytování, náklady na zajištění programu)
Bližší informace o platbě a dokumentech k odevzdání budou zaslány později na emailovou adresu.

Ihned po přihlášení obdržíte potvrzovací email. Pokud tomu tak nebude, ozvěte se!

Součástí fary je vybavená kuchyň, jídelna, klubovna, sociální zařízení, farní dvůr a velká zahrada + další prostory. Spát budeme na karimatkách uvnitř budovy. Kapacita bude omezená, proto doporučujeme se přihlašovat, co nejdříve.

Děti se mohou těšit na známé i známo-nové vedoucí, spoustu dobrodružství, zábavy a příjemně strávený čas. Na všechny děti se moc těšíme!

Kapacita je omezená, přihlaste se co nejdříve.

Jakékoli dotazy budou zodpovězeny na tomto emailu: janikova.anezka@gmail.com nebo na tel. čísle 731 272 265.

PŘIHLÁŠKA