Farní tábor!

30.03.2021

Srdečně zveme děti na farní tábor, který bude letos na faře v Tlumačově. Součástí fary je vybavená kuchyň, jídelna, klubovna, sociální zařízení, farní dvůr a další prostory. Spát budeme na karimatkách uvnitř budovy. Nemůžeme teď vědět, zda bude v létě situace pro konání táborů, ale i tak už připravujeme a moc se na děti těšíme. Kapacita bude omezená, proto doporučujeme se přihlašovat, co nejdříve.

Cena 1400,- zahrnuje: stravu, ubytování, náklady na zajištění programu. Bližší informace o platbě budou zaslány později na emailovou adresu a v případě, že by se z epidemiologických důvodů tábor nekonal, budou všechny peníze vráceny.

Děti se mohou těšit na známé i nové vedoucí, spoustu dobrodružství, zábavy a příjemně strávený čas. Na všechny děti se moc těšíme!

Jakékoli dotazy budou zodpovězeny na emailu: janikova.anezka@gmail.com nebo na tel. čísle 731 272 265

PŘIHLÁŠKA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSct858pC2DQr_PZX-0lgUgU4TXAsrAwt5XiVgJ-vSEXEGWwjw/viewform?usp=sf_link