Přífarníček

29.01.2022

Přífarníček je křesťanský tábor pro děti od čtyř do cca šesti let, které chodí do školky. Bude probíhat formou příměstského tábora (tábor bez přespávání). Děti bude možné na faru přivést každý den od 6:30 do 8:00. Přijít si pro ně můžete od 16:30 do 17:00. Je zajištěn celodenní pitný režim, dopolední a odpolední svačina, oběd.

Cena Přífarníčku je 600 Kč (jídlo, energie, pomůcky na program).

Přífarníček bude veden v duchu opravdového tábora (skupinky, body, hymna), vše ale bude samozřejmě uzpůsobeno dětem. Děti se můžou těšit na kamarády nové i známé, na skvělé vedoucí, dobré jídlo, hry, aktivity, tvoření, tancování, zpívání a spoustu dalšího.

Další informace budou později zaslány na email.

Moc se na všechny děti těšíme!

Termín: 25.7.-29.7.2022

Místo: fara Spytihněv

Hlavní vedoucí: Marie Gieslová

Email: m.gieslova@seznam.cz

Jakékoli dotazy můžete pokládat přímo hlavní vedoucí.